RSS Voog
Postitused
Kommentaarid

Kategooria 'Evolutsioon' sisu

Jätkame sarjast: evolutsionistide sasipundar!  Kaasaegne infoajastu teeb aina raksemaks “peavooluteaduse” valede levitamise. Kõikjalt maailmast laekub teateid ja tõendusmaterjale, et maapeal on hilises ajaloos elanud hiiglased (hiidinimesed).

Loe tervet postitust »

Darwinismi irooniline haare hariduses. Üle kogu maailma tähistati 200. aastapäeva Charles Darwini sünnist. Darwini 100. sünnipäeva tähistamist toetasid New York Academy of Sciences. Esimest “Darwini Päeva” tähistati u 15 aastat tagasi, aastal 1997 ja selle tähistamine hoogustub ja seda tähtsustab järjest enam Humanistlik Liikumine.

Loe tervet postitust »

Päikese paradoks on väljakutse iidse Maa teooriale. Teadlased on juba ammu avastanud arhaikumi kihitidest fossiilseid vetikaid – tõendmaterial elu kohta, mille evolutsionistid on paigutanud 3,0-3,5 miljardi aasta tagusesse perioodi.

Loe tervet postitust »

Kas katastroofiline laamtektoonika suudab seletada uputuse geoloogiat?

Loe tervet postitust »

Australopithecus oli väga hea puude otsas ronija. Uued uurimised näitavad, et väljasurnud ahviliik, nimega Australopithecus afarensis, mille hulka kuulub ka kuulus “Lucy” fossiil, oli väga hästi kohastunud puude otsas ronimiseks.

Loe tervet postitust »

50-aastane uurimus näitab, et korallide vanuse hindamiseks kasutatavad “kellad” on ebausaldusväärsed. Mõned bioloogid armastavad öelda, et maailma suurimad korallriffid on kasvanud tohututeks u 100 000 aasta jooksul.

Loe tervet postitust »

Saksamaal leiti söekaevandusest 8 oda, mis väidetavalt 380 000 –  400 000 aasta vanused (funny). Teadlased avastasid jääaja-aegsest söelademest Schöningeni lähedalt Saksamaalt 8 hästitöödeldud viskeoda. Nad ise nimetavad antud leidu vanimateks inimeste pool tehtud tööriistadeks. Mida meil on võimalik arvata inimeste kohta, kes sellised riistu valmistasid?

Loe tervet postitust »

Luude DNA laguneb liiga kiiresti, vastupidiselt evolutsioonilisele käsitlusele. DNA on elusorganismide biokemikaal, mis sisaldab geneetilist informatsiooni. Ja nagu kõik teisedki raku koostisosad, kõduneb see raku suremisel. Nüüdseks on teadlastel õnnestunud täpsemalt mõõta, kui kiiresti see DNA lagunemine toimub.

Loe tervet postitust »

Uus õpik ütleb, et Universum on tekkinud mitte millestki. Kui definitsiooni järgi ei saa mitte millestki tekkida midagi, kuidas saab siis miski eksisteerida, kui Keegi pole seda tekitanud? Seda küsimust on kasutatud kui klassikalist argumenti Jumala tõestuseks – argument, mida füüsika teoreetik Lawrence Krauss üritab lahti mõtestada oma uues raamatus pealkirjaga A Universe from Nothing. […]

Loe tervet postitust »

Ajaloolise “ürgsupi” uuringud toovad esile uusi andmeid, kuid ei anna uusi vastuseid´. Kui Stanley Miller 2007 aastal lahkus, siis tema kolvid kuulsa Miller-Urey elu alguse eksperimendiga läksid merekeemikule Jeffrey Bada´le. Tegemist on kõige tundlikuma tehnikaga, mida iial kasutatud, et avastada mõnda uut amiinohapet, mille kohta on öeldud et see “võib muuta me vaadet elu keemilisele […]

Loe tervet postitust »

GEOLOOGILISTE AJASTUTE TEOORIA VASTASED NÄITED! On olemas arvukalt tõendeid, mis otseselt vastupidised üldlevinud evolutsioonilistele käsitlustele maailma tekkimisest. Alltoodud nimekiri toob on maksimum määrad iga protsessi jaoks, mitte aga tegelikud vanused. Artiklis toodud maksimumid on aga liiga väikesed, et täita evolutsiooni nõudmisi, samal ajal kui Piibli ajaline raamistik (6 kuni 10 000 aastat) sobib täpselt teaduslike […]

Loe tervet postitust »

KUIDAS ON KUJUNENUD FAUNA SELLISTES ISOLEERITUD PAIKADES NAGU AUSTRAALIA? Alustuseks olgu öeldud, et vastavalt Jumala Sõnale, on maakeral toimunud globaalne veeuputus. Kõik maad mööda liikuvad, õhku hingavad olendid, kes laevas ei olnud, hukkusid ja maa on taasasustatud nende poolt, kes olid laevas.

Loe tervet postitust »

Geoloogiliste ajastute teooria vastased näited. On olemas arvukalt tõendeid, mis otseselt vastupidised üldlevinud evolutsioonilistele käsitlustele maailma tekkimisest. Alltoodud nimekiri toob on maksimum määrad iga protsessi jaoks, mitte aga tegelikud vanused. Artiklis toodud maksimumid on aga liiga väikesed, et täita evolutsiooni nõudmisi, samal ajal kui Piibli ajaline raamistik (6 kuni 10 000 aastat) sobib täpselt teaduslike […]

Loe tervet postitust »

Jääaegadest

JÄÄAEGADEST! JÄÄAEG – kreatsionistide hulgas on levinud kaks või kolm erinevat teooriat. Domineeriv arvamus on, et jääaeg oli sajandeid kestev vahetult pärast Veeuputust ja põhjustatud selle poolt. See toimus u aastal 1600 (e 4400 a tagasi).

Loe tervet postitust »

Kas eksisteerib tõendeid noorest Maast? Kas need räägivad evoultsiooniteooria vastu? Mõnesid siintoodud nimekirjast on võimalik sobitada vana universumi pilti, kui teha hunnik tõendamatuid eeldusi, mõned on aga iseloomulikud ainult noorele universumile. Nimekiri algab kaugest astronoomilisest fenomenist ja jõuab Maani, lõppedes igapäevaste faktidega.

Loe tervet postitust »

Küsimus, mida maailm sageli küsib kõlab umbes nii, et “kuidas saab inimkonna arvukus olla nii kõrge, kui ainult mõned aastatuhanded on möödunud Loomisest ja Uputusest? Kas mitte tänane rahvastiku arv ei lükka ümber Piibli ajaloolist pädevust?” Võiks öelda, et mitmed, kes sedasi küsivad, võiksid läbida lihtsama matemaatika algkursuse.

Loe tervet postitust »

Teistlik evolutsioon = mateeria + juhuslikkus + surm + pikad ajaperioodid + JUMAL. Teistlikus maailmakäsitluses ei ole Jumal Kõikõvimas Issand, kelle sõna tuleks võtta tõsiselt. Ta “sobitatakse” evolutsiooni filosoofiasse. Õpetus loomisest konfronteerib teravalt evolutsiooni. Teistlik evolutsioon üritab kahte doktriini kokku panna ja vähendab sellega ühemõtteliselt Jumala Sõna autoriteeti. Piibel on kindlalt igat liiki teistliku evolutsiooni […]

Loe tervet postitust »

Atesim …

Loe tervet postitust »

Avastused näitavad, et varane inimkond omas kõrgkultuuri. Evolutsioon väidab, et inimkond arenes välja algelistest primaatidest u 3,5 milj aastat tagasi. Inimene omandas järk-järgult uusi oskusi ja arenes, kujunedades lõpuks välja tänapäevase moodsa ühiskonna. Samas, uued leiud ei kinnita seda teooriat üldse.

Loe tervet postitust »

Kas teaduse vastused ja Piibli vastused on tõesti vastuvaidlematult ühtimatud? Igaüks oma elu jooksul saab mõtisklema elu suurte küsimuste üle. Teadmata, kust saada vastuseid, paljud inimesed pagendavad elu need suured küsimused. See on kahetsusväärne, kuna kui inimene tahab kunagi kogeda elu täiust, need küsimused peavad saama vastused.

Loe tervet postitust »

Need küsimused on pakutud dr. Hovind’i ja Creation Science Evangelism’i poolt www.drdino.com. Kui sa arvad, et evolutsionistidel on kõik vastused, proovi mõningat järgnevatest küsimustest nende peal.

Loe tervet postitust »

  Toome teieni ONLINE loengu “100 reasons why evolution is so stupid.”. Loeng on ingliskeelne. Loengus astub üles Dr. Kent Hovind, kes kord luges ühe teadlase seisukohta, kes väitis et evolutsiooni mitteuskumine on rumal. Ta sai idee, et miks mitte vastupidist väita: evolutsiooniteooriaga seonduv on totramast – totram!

Loe tervet postitust »

(Vaata seda pilti suuremalt, kliki siia) Palju vastuseisu loomisteenistuse suhtes tuleb kirikust endast, eriti nende poolt, kes on evolutsionismiga kompromissile läinud ja nende poolt, kes tegelevad liberaalse teoloogiaga.

Loe tervet postitust »

Kuldkella näide

Kas inimesed ja loomad on evolutsiooni tulem? Neid kahte saaks hästi võrrelda kuldkella näitega, mis paljastab meile darwinismi ja evolutsiooniteooria nonsensi – mõttetuse ja tühjuse.

Loe tervet postitust »

Evolution mess! Evolutsionistide segadus – jama – sosser posser! Evolutsiooniteooria ja võltsingud.

Loe tervet postitust »

Evolutsiooniteooria omaks võtnud kultuurikeskkonnas tuleks mõista teooria lähtekohti ja selle loojat motiveerivaid jõude.

Loe tervet postitust »

Väsinud ja õnnetu C.Darwin vaidlemas iseendaga

Loe tervet postitust »

Raamat: Loomine evolutsiooni vastu – Ralph O. MuncasterMillest räägivad fossiilid? Kas Suur Pauk on tõestus evolutsiooni toimumisest? Mida näitavad uued DNA analüüsid?

Loe tervet postitust »

Avalikkus näib arvavat, et fossiilsed tõendid toetavad evolutsiooni. Seepole nii. Enam kui 100 aastat tagasi lootis Darwin, et fossiilid võiksid kunagiliikide ülemineku kohta tõendeid anda. Nüüd, pärast miljonite fossiilideleidmist, toetavad need tõendid loomist ja mitte evolutsiooni.

Loe tervet postitust »

Sel maailmal, kus elame, on üks põhiline viga: inimesed ei usu, et Jumal olemas on ega tunnusta Teda Loojana.

Loe tervet postitust »

“Usun, et tuleb päev, mis darvinismi müüt liigitatakse teaduse ajaloo suurimaks pettuseks…”Dr S. Lovtrup Harvardi ülikooli nobelist dr George Wald avas loomise-evolutsiooniteooriate debati olemuse, kui ütles: “On ainult kaks võimalikku seletust elu tekke kohta: see kas tekkis spontaanselt, käivitades evolutsiooni, või on see üleloomulik Jumala loomisakt. Muud võimalust ei ole.Spontaanne isetekkimine (nüüdseks kõrvaleheidetud teooria elusorganismide […]

Loe tervet postitust »

  Toome teieni ONLINE dok.filmi “Evolution: Fact or Belief?”. Film on ingliskeelne. Film räägib meile teaduslikust lähenemisest, kus mitmed teadlased on jõudnud järeldusele, et evolutsioon (evolutsiooniteooria) on filosoofia aga MITTE TEADUS!

Loe tervet postitust »

  Toome teieni ONLINE dok.filmi “The evolution conspiracy – A quantum leap into the New Age”. Film on ingliskeelne. Film räägib meile, kuidas on seotud evolutsiooniteooria ja New Age liikumine. Film on küll eelmise sajandi film aga printsiibid ja põhimõtted ei ole muutunud – ära lase sellest ennast vaatamisel häirida.

Loe tervet postitust »