RSS Voog
Postitused
Kommentaarid

Kategooria 'UFO nähtus' sisu

Kas evangeelium räägib tulnukatest? Kas seal kusagil on veel elu? Kas miljonid dollarid, mida on kulutatud tulnukatega ühenduse saamiseks, on olnud mõistlik investeering? Miks on nii paljud evolutsionistid veendunud vajadusest otsida maavälist elu, kellega me peaksime igal juhul kontakti saama ja sõbrunema?

Loe tervet postitust »

Oleme me universumis üksi või on seal kusagil veel elu? Aastakümneid on kestnud debatt maavälise võimaliku elu üle. Inimesed on justnagu näinud lendavaid objekte või lendavaid taldrikuid. 1996 aastal väitsid NASA teadlased, et nad on leidnu lihtsamate eluvormide tõendeid meteoriitidelt, Marsilt ja ka nt Antarktikast.

Loe tervet postitust »

90–ndatel külastas Eestis USA tuntud astrofüüsik Dr. Hugh Ross, kes pidas mitu loengut. Hiljem ilmus ka eestikeelne raamat “Jumal ja kosmos” kirjastuselt LOGOS. Toome teieni helisalvestise ühelt tema loengust Tallinnas – UFO lahendatud küsimus.

Loe tervet postitust »

Hugh Ross kirjutab: Tihti päritakse minu arvamust UFO-de kohta. Mis on UFOd? Tõelised UFOd ei ole üldsegi füüsilised olendid või nähtused.  Rohkem kui 20 aasta jooksul olen ma esitanud raadios ja televisioonis väidet UFO-de ja okultismi vahelistest seostest.

Loe tervet postitust »