RSS Voog
Postitused
Kommentaarid

Kategooria 'Veebileiud' sisu

Mokele-mbembe: elav dinosaurus? Viimase saja aasta jooksul on olnud palju teateid Kesk-Aafrika eraldatud soises paigas nähtavale ilmunud loomast, mida kohalikud nimetavad ‘mokele-mbembe’— “jõgede kaitsja“.

Loe tervet postitust »

Et teeme siis otsa lahti. Paljudel on selle kirjakohaga seoses küsimusi. Lisan siia ühest raamatust loetu. Läbi ajaloo on FÜÜSILISELT leitud suurte inimeste sääreluid jms. kristlastest teadlased ei pea neid mingiks anomaaliaks vaid geneetiliseks muundumiseks, mis juhtus enne veeuputust, kui see inglite ja inimesega rikutud rass – sugu hävis. Need olid suured olendid.

Loe tervet postitust »

Betlemma täht! Kiriku väljamõeldis või ajalooline fakt!

Loe tervet postitust »

2003 Satellite Image of above anomaly on Ararat, taken by DigitalGlobe’s QuickBird Satellite in 2003 Tuhandeid inimesi üle maailma köidab ikkagi saladuseloor, kuhu kadus Noa laev ja kas sellest on alles mõnda ajaloolist – käegakatsutavat jälge.

Loe tervet postitust »

Huvitav lühifilm “The Collapse of Evolution”. Film on ingliskeelne. Film räägib meile evolutsiooniteooria vildakusest ja tõenditest meie ümber, mis tõestavad kõike muud kui evolutsioon. Film on mittekristlikust allikast aga ometigi üsna hea lühikokkuvõte vaatamiseks.

Loe tervet postitust »

Märksõnad – tags

Valik märksõnasid – tags

Loe tervet postitust »