RSS Voog
Postitused
Kommentaarid

Kategooria 'Teadusmehed' sisu

Galileo juhtum

Mida kristlased peaks õppima Galileo juhtumist? Kreatsioniste süüdistatakse sageli teadusevastasuses. Argumendid on stiilis „Mäletad Galileod, keda omaaja teoloogid väga tugevalt taga kiusasid?!“ Öeldakse: “Ajalugu on tõestanud et Galileol oli õigus ja et dogmaatilised religioossed juhid, kes tema vastu sõdisid, eksisid”. Ühe lihtsa näitega hoiatatakse, et iga usuinimeste vahelesegamine teadustöösse on samaväärne religioossele tagakiusule.

Loe tervet postitust »

Kas teaduse vastused ja Piibli vastused on tõesti vastuvaidlematult ühtimatud? Igaüks oma elu jooksul saab mõtisklema elu suurte küsimuste üle. Teadmata, kust saada vastuseid, paljud inimesed pagendavad elu need suured küsimused. See on kahetsusväärne, kuna kui inimene tahab kunagi kogeda elu täiust, need küsimused peavad saama vastused.

Loe tervet postitust »

Need küsimused on pakutud dr. Hovind’i ja Creation Science Evangelism’i poolt www.drdino.com. Kui sa arvad, et evolutsionistidel on kõik vastused, proovi mõningat järgnevatest küsimustest nende peal.

Loe tervet postitust »

Loomislugu toetavad raamatute nimekiri. Toome teieni, siis kena nimekirja teaduslikest raamatutest, mis toetavad loomislugu. Nimekiri pärineb IDEA kodulehelt. Mõned neist raamatutest ringlevad ka Eestis. Soovitame neid endale soetada, kes soovivad temaatikas ennast kurssi viia. Plaan on hankida neid raamatuid ja teha ka ONLINE laenutust kristlastele, sa võid toedata seda projekti (loe sellest postituse lõpust lisa).

Loe tervet postitust »

Eessõna: Õnneks ei ole kõik teadlased ja teadusega seotud inimesed pimestatud jumalat eitavatest teooriatest ja hüpoteesidest. Rõõmustavaks statistikaks võib ka lugeda seda, et eelmise sajandi lõpus kasvas märgatavalt Jumalasse uskuvate teadlaste hulk. Sellele aitas kaasa tänapäeva kõrgtehnoloogia ja uued väljakutsed mittepaikapidavatele teooriatele (Darwini teooria jm). Usk ja Teadus toob teieni osalise kokkuvõtva osa sensatsioonilisest raamatust […]

Loe tervet postitust »