RSS Voog
Postitused
Kommentaarid

Kategooria 'Charles Darwin' sisu

Darwinismi irooniline haare hariduses. Üle kogu maailma tähistati 200. aastapäeva Charles Darwini sünnist. Darwini 100. sünnipäeva tähistamist toetasid New York Academy of Sciences. Esimest “Darwini Päeva” tähistati u 15 aastat tagasi, aastal 1997 ja selle tähistamine hoogustub ja seda tähtsustab järjest enam Humanistlik Liikumine.

Loe tervet postitust »

Lamarck oli esimene bioloog, kes pakkus välja konkreetse mehhanismi evolutsiooniks. Ta väitis, et organismid omandavad vajadusel teatud füüsilised võimed või tunnused. Näiteks on kaelkirjakul välja arenenud pikk kael selleks, et saada kõrgelt puu latvadest toitu kätte. Või linnud, kellele ei meeldinud ujuda, vaid kogusid toitu kaldaäärsest madalast veest, kujundasid endal välja pikad jalad. Lamarck kirjeldas […]

Loe tervet postitust »

Need küsimused on pakutud dr. Hovind’i ja Creation Science Evangelism’i poolt www.drdino.com. Kui sa arvad, et evolutsionistidel on kõik vastused, proovi mõningat järgnevatest küsimustest nende peal.

Loe tervet postitust »

Evolution mess! Evolutsionistide segadus – jama – sosser posser! Evolutsiooniteooria ja võltsingud.

Loe tervet postitust »

Evolutsiooniteooria omaks võtnud kultuurikeskkonnas tuleks mõista teooria lähtekohti ja selle loojat motiveerivaid jõude.

Loe tervet postitust »

Väsinud ja õnnetu C.Darwin vaidlemas iseendaga

Loe tervet postitust »

Sel maailmal, kus elame, on üks põhiline viga: inimesed ei usu, et Jumal olemas on ega tunnusta Teda Loojana.

Loe tervet postitust »

“Usun, et tuleb päev, mis darvinismi müüt liigitatakse teaduse ajaloo suurimaks pettuseks…”Dr S. Lovtrup Harvardi ülikooli nobelist dr George Wald avas loomise-evolutsiooniteooriate debati olemuse, kui ütles: “On ainult kaks võimalikku seletust elu tekke kohta: see kas tekkis spontaanselt, käivitades evolutsiooni, või on see üleloomulik Jumala loomisakt. Muud võimalust ei ole.Spontaanne isetekkimine (nüüdseks kõrvaleheidetud teooria elusorganismide […]

Loe tervet postitust »

  Toome teieni ONLINE dok.filmi “The evolution conspiracy – A quantum leap into the New Age”. Film on ingliskeelne. Film räägib meile, kuidas on seotud evolutsiooniteooria ja New Age liikumine. Film on küll eelmise sajandi film aga printsiibid ja põhimõtted ei ole muutunud – ära lase sellest ennast vaatamisel häirida.

Loe tervet postitust »