RSS Voog
Postitused
Kommentaarid

Kategooria 'Seletamatud imed' sisu

Kes ehitas Suure Püramiid ja miks? Mitte keegi ei tea täpselt, kes ehitas Suure Püramiidi, kuigi selle kohta on pakutud väga palju erinevaid teooriaid. Mõned arvavad, et see on samuti ehitatud egiptlaste poolt nagu ka teised püramiidid.

Loe tervet postitust »

Elu edeneb jõudsalt keset Tsernobõli radiatsiooni. Kakskümmend viis aastat tagasi toimus Põhja-Ukraina linnas Tsernobõlis võimas tuumajaama reaktori plahvatus. Reaktor kaeti paksu betoonkihiga ja tema ümber olev laialdane tsoon  nimetati “väljasurnud tsooniks”. Kuid viimasel paari aastal, on alustanud teadlased selle piirkonna uurimist ja selle asemel et leida tühermaad koos hunnitute mutanteerunud eluvormidega, on avastatud kohastunud ökosüsteem.

Loe tervet postitust »

Kas soola kristallis ladestunud baketer elutses vetikates miljonite aastate eest? Teadlased usuvad, et paljud soola ladestused on miljoneid aastaid vanad. Elusa bakteri leidmine soolakristalli seest, aga seab selle versiooni küsimärgi alla. Pakutakse uusi teooriaid, et kuidagi seletada bakteri ellujäämis strateegiat nii pika aja jooksul ja sellistes tingimustes. Kuid kui vettpidavad need teooriad on?

Loe tervet postitust »

Draakonid meres. Nagu kaladki, said mõned suured sauruse liigid meres elada uputuse üle, olemata kaasreisijad Noa laevas. Noale anti ülesandeks päästa maismaa loomad ja linnud, mitte kalad või muud vee-elukad.

Loe tervet postitust »

Kas maakera on ikka ümmargune? Kas Jumalat on võimalik kuidagi näha? Kas on võimalik aru saada, kes on selle kõik teinud? Ro.1,20 Sest tema nähtamatut olu, nii tema igavest väge kui jumalikku olemist, nähakse, kui neid pannakse tähele, tema tegudes maailma loomisest alates, nii et nad ei saa vabanduda.

Loe tervet postitust »

Leviathan. “Leviathan”, kellest räägitakse Piiblis Iiobi 41 peatükis öeldakse olevat suurim mereloomadest. Erinevalt korokodillist või kaladest, oli teda võimatu püüda konksuga, harpuuniga või ükskõik millega. “25s. Ei ole maa peal tema sarnast, ta on kartmatuks loodud.” (iiobi 41:25)

Loe tervet postitust »

Et teeme siis otsa lahti. Paljudel on selle kirjakohaga seoses küsimusi. Lisan siia ühest raamatust loetu. Läbi ajaloo on FÜÜSILISELT leitud suurte inimeste sääreluid jms. kristlastest teadlased ei pea neid mingiks anomaaliaks vaid geneetiliseks muundumiseks, mis juhtus enne veeuputust, kui see inglite ja inimesega rikutud rass – sugu hävis. Need olid suured olendid.

Loe tervet postitust »