RSS Voog
Postitused
Kommentaarid

Kategooria 'Video' sisu

Pastor Jarmo Sormuneni õpetussaade “Varaait”. Saatesari koosneb erineva pikkusega seeriatest, see on pooletunnine saade, kus käsitletakse inimese argielu puudutavaid küsimusi Piibli valguses.

Loe tervet postitust »

  Üle 2000 aasta on inimene otsinud Noa laeva lõplikku asupaika. On mitmeid katseid ja üritamisi leida see nii oluline ajaloolise sündmuse puuduv lüli (laeva vrakk ise). Kuid vähestel on õnnestunud siiski külastada ja uurida paika, mida me teame ka Piiblis nimega Ararati mägi. See paikneb Ida-Türgis, seda kutsutakse Agri Dagh ehk “Valudega mägi”, see […]

Loe tervet postitust »

Lohed ja dinosaurused. Kas draakonid olid dinosaurused? Pildid ja legendid draakonitest ning lohedest esinevad paljudes kultuurides ümber maailma.

Loe tervet postitust »

Külaline Bruce Malone on teadlasena uurinud paljut evolutsiooni ja ka loomisteooria kohta. Ta esitab mitmeid näiteid evolutsiooni väärõpetuste kohta, mida haridussüsteemis ei räägita.

Loe tervet postitust »

VIDEO 720 HD –  Ülemaailmsed tõendid ülemaailmsest veeuputusest. Kas tõesti oli ülemaailmne veeuputus? Kui nii, siis kas inimesed üle kogu maailma ei peaks olema selle suhtes teadlikud? Selles “Loomine täna” episoodis saatejuhid Eric Hovind ja Paul Taylor võõrustavas Jeremy Wiles’i, kes on reisinud ümber maailma, et otsida lugusid Noa laeva ja suure veeuputuse kohta. Saate kuulma […]

Loe tervet postitust »

UUENDATUD! Creation Science Evangelism seminar on nüüd siis ka eesti keelse toega. Usume, et inimene loodi otse Jumala poolt ja Tema näo järgi. Usume, et Jumal lõi taevad ja maa, kaasaarvatud kogu elu, otsese kuue päevase (24 tunnise päevase) loomise käigus umbes 6000 aastat tagasi (1.Moosese 1:1; Johannese 1:3; Koloslastele 1:16-17). Sellel lehel olevad videod […]

Loe tervet postitust »

Universum

Kas tõesti midagi nii ilusat, keerulist, kaunist sai tekkida mingist plahvatusest (suur pauk)? Minuteada tekitavad plahvatused suure segaduse, mitte ei loo midagi ilusat. On Universum Kõikvõimsa Looja imeline kätetöö? Kui suur Looja üldse on?

Loe tervet postitust »

  Toome teieni ONLINE loengu “100 reasons why evolution is so stupid.”. Loeng on ingliskeelne. Loengus astub üles Dr. Kent Hovind, kes kord luges ühe teadlase seisukohta, kes väitis et evolutsiooni mitteuskumine on rumal. Ta sai idee, et miks mitte vastupidist väita: evolutsiooniteooriaga seonduv on totramast – totram!

Loe tervet postitust »

Ilmutus taevast

7 hispaania keelt kõnelevat noort käisid vaimus taevas, Jumal näitas neile pühade praegust (ajutist) asupaika taevast kuningriiki ja Jumala au. Need noored on oma kogemusest kõnelenud mitmel pool maailmas, sellest levib audio ja video tunnistusi.

Loe tervet postitust »

Loomine 21. sajandil

Toome teieni üsna populaarse saatesarja “Loomine 21 sajandil” mille autoriks on kristlasest teadlane Dr.Carl Baughi. See on ainulaadne võimalus eesti keelt kõnelevatel inimestel puutuda kokku loomislugu tõestava saatesarjaga, mis ei ole läbi imbunud ateismi vaimust kantud evolutsiooni müüdist! Head vaatamist …

Loe tervet postitust »

  Toome teieni ONLINE dok.filmi “Evolution: Fact or Belief?”. Film on ingliskeelne. Film räägib meile teaduslikust lähenemisest, kus mitmed teadlased on jõudnud järeldusele, et evolutsioon (evolutsiooniteooria) on filosoofia aga MITTE TEADUS!

Loe tervet postitust »

   Toome teieni ONLINE dok.filmi “STARTLING PROOFS – Does God Really Exist”. Film on ingliskeelne. Film räägib meile universiumi arhidektist – Loojast ning sellest kuidas kogu loodu annab tunnistust: intelligentsest disainist.

Loe tervet postitust »

  Toome teieni ONLINE dok.filmi “The evolution conspiracy – A quantum leap into the New Age”. Film on ingliskeelne. Film räägib meile, kuidas on seotud evolutsiooniteooria ja New Age liikumine. Film on küll eelmise sajandi film aga printsiibid ja põhimõtted ei ole muutunud – ära lase sellest ennast vaatamisel häirida.

Loe tervet postitust »